DVD | Vychází Křídla Vánoc – do kina na ně dorazilo přes čtvrt milionu diváků (soutěž)

Křídla Vánoc, jeden z nejnavštěvovanějších českých filmů loňského roku, si v kinech nenechalo ujít 240 000 diváků. Právě dnes vychází nový film Karin Babinské na DVD. Nechybí bonusy – videoklip s titulní písní Cesta, šlágrem tuzemských hitparád, a trailer k filmu.

Křídla Vánoc (foto: Falcon)

Křídla Vánoc (foto: Falcon)

Vánoční příběh zaměstnanců hypermarketu vypráví o zvláštních událostech, které se dějí kolem jednoho očního optika. Všichni mají své touhy, sny a přání a právě Vánoce jsou dobou, kdy by se mohly splnit. Tomáš prožije velmi zvláštní zážitek, který mu na čas “propůjčí” jisté schopnosti…

Z naší recenze:
Tak trochu jiný vánoční film bez přemíry třpytek a pozlátka. “Nadpřirozeně dobrý” český film, nasazený do kin v ideálním čase k pozastavení a uvědomění si sama sebe. Babinská nabízí emoce míchané s divákovou fantazií. Každý z nás tak může z Křídel lásky odcházet s jinými pocity.(celá recenze)

Se společností Bontonfilm jsme pro vás připravili soutěž o 3x DVD Křídla Vánoc. Stačí odpovědět na soutěžní otázku.

Soutěž skončila

Správná odpověď na soutěžní otázku:
Jakou profesi vykonává ve filmu Vica Kerekes? – Balička dárků
Výherci:
Petr Kibus, Poděbrady
Mirka Škampová, Staňkov
Jiřina Junáková, Brno

Facebook: Pavel Hinner, Praha

Děkujeme všem za účast.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

banner_kridla_vanoc 680

Soutěž trvá od 19. 3. 2014 do 21. 3. 2014 včetně.
Pořadatelem soutěže je totalfilm.cz spolu s partnerem Bontonfilmem a 2media, dodavatelem cen. Výhra není nijak právně vynutitelná. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, do předmětu zprávy je třeba napsat Křídla Vánoc a pod odpovědi uvést jméno a adresu, pokud soutěžící uzná za vhodné, i telefonní číslo. Tyto údaje slouží pouze pro účely soutěže a totalfilm.cz prohlašuje, že je po ukončení dané soutěže likviduje a neposkytuje je za žádných okolností třetím stranám.

Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.