Nepřehlédněte

Noc reklamožroutů startuje večer v Praze, chystá se i do Brna a Olomouce

Světová reklamní show NOC REKLAMOŽROUTŮ opět zavítá do České republiky. Mimo Prahu a Brno reklamožrouti poprvé zamíří do Olomouce. To je určitě dobrá zpráva pro všechny příznivce zajímavých reklam, kterých rok od roku přibývá.

NR2014 vizuál s termíny 990x200

Reklamní show PlayStation Noc reklamožroutů 2014 není jen o promítání reklam. Pro koho bude 5 hodin sezení příliš, ten si může odskočit z kinosálů do foyer, kde bude probíhat párty s barmanskou show a stánky partnerů budou nabízet nejrůznější produkty. A navíc jsou naplánovány 3 desetiminutové přestávky, takže se každý může protáhnout a občerstvit, aniž by přišel o jediný spot.

premiere bannerscala-logo-hoverPlayStation Noc reklamožroutů 2014 proběhne V Praze ve středu 26. března 2014 v Premiere Cinemas Praha Hostivař. O týden později, 2. dubna 2014, se tour přesune do Brna, kde se poprvé bude konat v kině Scala. Další středu, tedy 9. dubna 2014, budu mít reklamožrouti olomouckou premiéru v Premiere Cinemas Olomouc. Vstupenky lze zakoupit online přes Ticketpro, Ticketportal nebo pomocí SMS přes portál SMS Ticket. Vstupenky lze samozřejmě také koupit v místech konání reklamní show.

V nejnovější kolekci NOC REKLAMOŽROUTŮ 2013 – 2014 je přes 300 reklam z více než 50 zemí světa. Je to výběr toho nejlepšího z minulých let, reklamy na známé i neznámé světové značky, reklamy se světovými celebritami i exotické spoty s neherci, reklamy originální, dramatické, vtipné i dojemné.

NOC REKLAMOŽROUTŮ 2014
26.3. Praha – Premiere Cinemas Praha Hostivař
2.4. Brno – Kino Scala
9.4. Olomouc – Premiere Cinemas Olomouc

Noc reklamožroutů vizuál

zdroj: Premiere Cinemas, Ž. Novotný
připravil: JG, totalfilm.cz