Nepřehlédněte

Soutěž s filmem Vampire Academy

Holky z Vampýrské akademie už řádí v kinech a podle prvních ohlasů od fanoušků původních knih, to dopadlo více než dobře. Zasoutěžit si teď můžete o knížky Vampýrská akademie s filmovou obálkou a placky k filmu. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.vampýrskábanner soutěž

Kniha + placky k filmu:
Jana Dvořáková
Jana Švehlová

Placky k filmu:
Eliška Krejčíková
Jana Eisová
Renata Hanačíková
Pavel Kovář
Jana Koňasová
Verča Brandejská

Objednat si knihu můžete zde
Recenzi filmu si můžete přečíst zde

Soutěž trvá od 7. 3. 2014 do 9. 3. 2014 včetně.
Pořadatelem soutěže je totalfilm.cz spolu s partnerem Nakladatelství Domino a Hollywood Classic Entertainment, dodavately cen. Výhra není nijak právně vynutitelná. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, do předmětu zprávy je třeba napsat Vampire Academy a pod odpovědi uvést jméno a adresu, pokud soutěžící uzná za vhodné, i telefonní číslo. Tyto údaje slouží pouze pro účely soutěže a totalfilm.cz prohlašuje, že je po ukončení dané soutěže likviduje a neposkytuje je za žádných okolností třetím stranám.

Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

Vampire