Nepřehlédněte

Filmharmonie zahraje v neděli hudbu z westernů (soutěž o vstupenky)

Na velikonoční neděli se v Praze koná koncert šedesátičlenného symfonického orchestru Filmová filharmonie. Nové těleso studentů a absolventů hudebních škol bude interpretovat melodie E. Morriconeho a dalších sedmi skladatelů filmové hudby.filmharmonie_logo

Koncert se koná 20. dubna v 19:30 v sále Pražské konzervatoře. Na programu budou kromě skladeb Ennia Morriconeho z filmů Tenkrát na západě a Hodný, zlý a ošklivý také známé melodie Martina Böttchera ze série Vinnetou nebo soundtrack z filmů Tanec s vlky, Sedm statečných, Návrat do budoucnosti III. a další. Chybět nebude ani skladba Johna Willamse The Cowboys overture.
Koncert povede talentovaný mladý dirigent, student Pražské konzervatoře, Chuhei Iwasaki (1987), v doprovodu studentů uměleckých škol.

Plakát Filmharmonie

Výherci: 

Jaroslav Pech
Tomáš Tesar
Hana Vovsíková
Gratulujeme!
Správná odpověď:
Ennio Morrcione poprvé v Praze vystoupil v roce 2011.

Spolu s Filmovou filharmonií jsme pro vás připravili soutěž o 3×2 vstupenky na koncert 20. 4. v Praze.

Soutěž trvá od 16. 4. 2014 do 18. 4. 2014 včetně.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Pořadatelem soutěže je totalfilm.cz spolu s partnerem Filmová Filharmonie, o.s., dodavatelem cen. Výhra není nijak právně vynutitelná. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, do předmětu zprávy je třeba napsat Filmharmonie a pod odpovědi uvést jméno a adresu, pokud soutěžící uzná za vhodné, i telefonní číslo. Tyto údaje slouží pouze pro účely soutěže a totalfilm.cz prohlašuje, že je po ukončení dané soutěže likviduje a neposkytuje je za žádných okolností třetím stranám.

Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.