Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Soutěž s filmem Dlouhá cesta dolů (knihy a lístky do kina)

Od čtvrtka je v kinech nová britská komedie podle bestselleru Nicka Hornbyho Dlouhá cesta dolů. Vypráví o čtyřech sebevrazích, kteří se o jedné silvestrovské noci sejdou náhodou na střeše největšího věžáku ve městě a domluví se, že se až do Valentýna nezabijí.

V hlavních rolích Pierce Brosnan, Toni Collette, Aaron Paul a Imogen Poots. Do kin film uvedla distribuční společnost A-Company Czech. A spolu s ní a nakladatelstvím BB Art jsme pro vás připravili soutěž o 5 knih Dlouhá cesta dolů a 3×2 vstupenky do kina.

SOUTĚŽ LWD

Správná odpověď: HUGH GRANT

Výherci soutěže s filmem Dlouhá cesta dolů

Kniha Dlouhá cesta dolů:

Jiřina Liškutínová
David Fogl
Amalia Poláková
Věra Čermáková
Petra Nováková

Lístky do kina:

Petr Habža
Jiří Kabrle
Mariana Jonešová

Gratulujeme, v pátek si zkontrolujte své emailové schránky.

Soutěž trvá od 12. 4. 2014 do 15. 4. 2014 včetně.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Pořadatelem soutěže je totalfilm.cz spolu s partnerem A-Company Czech, dodavatelem cen. Výhra není nijak právně vynutitelná. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, do předmětu zprávy je třeba napsat Dlouhá cesta dolů a pod odpovědi uvést jméno a adresu, pokud soutěžící uzná za vhodné, i telefonní číslo. Tyto údaje slouží pouze pro účely soutěže a totalfilm.cz prohlašuje, že je po ukončení dané soutěže likviduje a neposkytuje je za žádných okolností třetím stranám.

Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast