Nepřehlédněte

Všechny díly Millerova komiksu v obří knize Ku*va velký Sin City

V létě se do kin podívá druhé filmové pokračování filmu Sin City: Ženská pro kterou bych vraždil. Už teď ale nakladatelství Comics centrum připravilo pro fanoušky komiksu a příběhů Franka Millera opravdovou lahůdku. Chystá se vydat všechny díly komiksu Sin City Franka Millera v jednom obřím svazku.

baner_KVSC

To, jestli kniha vyjde, mají v rukou jen fanoušci. Pokud se do 31. května podaří v předprodeji prodat cílové množství knih, tak šestikilová kniha vyjde na konci června 2014.
V této chvíli už fanoušci nakoupili přes 50% potřebných svazků a zbývá už jen 147 zaplacených objednávek, aby kniha vyšla.
Pokud si chcete knihu koupit a přispět k jejímu vydání, můžete tak učinit zde.

Připravovaná kniha

Připravovaná kniha

Otištěním Sin City na stránkách Dark Horse Present v dubnu roku 1991 dokázal Miller vrátit kriminální příběhy zpátky na stránky komiksů, jimž po celá předchozí desetiletí dominovali výlučně superhrdinové. Jím nově pojatý neo-noirový styl plný drsných mizerů, krásných žen a těch nejnadupanějších aut převálcoval všechno jako parní válec a ovlivnil vývoj mnoha budoucích kreslířů, scenáristů a filmařů. Ale co je nejpodstatnější, ovlivnil miliony čtenářů, kteří návštěvou Basin City překročili hranici, přes kterou se už nikdy nechtěli vracet zpátky. 

Sin City ukázka z komiksu

Sin City ukázka z komiksu

V následujících letech se Sin City rozrostlo na celkem sedm knih; všechny napsal a nakreslil sám Frank Miller. Sin City vyhrálo snad každou myslitelnou komiksovou cenu a výsledkem jsou dva senzační filmy, spolurežírované Frankem Millerem a Robertem Rodriguezem. V této knize je sebraných všech sedm dílů Sin City v jednom monstrózním svazku, vhodném k sebeobraně – více než 1300 ku*va velkejch stránek nevídanejch rozměrů, díky kterejm vám neunikne ani to nejskrytější zákoutí Basin City a nezůstane skrytá žádná mizerná levárna. 

Marvovo Drsný sbohem, Dwightova smrtící Ženská, pro kterou bych vraždil, Hartiganův zápas s Tím žlutým parchantem spolu s dalšími knihami Franka Millera ze Sin City tvoří největší a nejúžasnější kriminální ságu v komiksové historii a Kurva velký Sin City je skvělá cesta, jak pro sebe otevřít brány Města hříchu dokořán.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Comics Centrum jsme pro vás připravili soutěž o několik svazků Sin City a komiks k filmu 300: Vzestup říše. Začínáme v pondělí 19. května !

%d blogerům se to líbí: