Nepřehlédněte

Fízlové hajzlové a Steven Seagal na Rock for People

Rock for People není jen hudební festival. Letos uvede ve čtyřech dnech i deset filmů a jednou z hlavních hvězd bude akční ikona Steven Seagal, který letos přijíždí se svou bluesovou kapelou (3.7.). Na Rock for people se odehraje i exkluzivní předpremiéra filmu Fízlové hajzlové, který bude distribuovat Artcam. Snímek, který natočil francouzský režisér a hudebník Quentin Dupieux (Mr. Oizo), zachycuje ve velmi nevšední roli mimo jiné i Marilyna Mansona, který zde hraje emo teenagera.

Fízlové hajzlové (foto: Artcam)

Fízlové hajzlové (foto: Artcam)

Stejně jako vloni bude pro návštěvníky otevřené malé kino Aero v průběhu celého festivalu. Ke zhlédnutí zde bude výběr nejzajímavějších kinematografických počinů poslední doby. Výběru se ujali odborníci na slovo vzatí, tedy Aerofilms a spřízněná pražská kina. Těšit se diváci mohou na detektivku Žena v kleci, road movie Trabantem až na konec světa, sci-fi Futurologický kongres, eroticky laděná Vlhká místa či Nymfomanku I. i II., romantickou Pěnu dní či Cizí oběd a pro náročnější publikum určené drama Dvojník.

20. ročník Rock for People nabídne od 3. do 5. července v hradeckém Festivalparku osvědčenou kombinaci 200 prověřených jmen a nových talentů doporučených evropskými showcasovými přehlídkami. Aktuálně je v prodeji již pátá limitovaná edice vstupenek v počtu 5000 ks za 1 650 Kč. Stejně jako jednodenní či vstupenky na Večírek je lze zakoupit na www.ticketsforpeople.cz. Po vyprodání edice budou vstupenky za cenu 1 750 Kč. Více informací na www.rockforpeople.cz a www.facebook.com/rockforpeople

připravil: AC, totalfilm.cz
zdroj: Lucie Čunderlíková SC

%d blogerům se to líbí: