Šéfové na zabití 2 mají trailer (video)

Konečně se můžeme podívat na první ukázky z pokračování populární komedie Šéfové na zabití (Horrible Bosses). Vrací se stará známá trojice zoufalých zaměstnanců Nick, Dale a Kurt (Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis) ale i šílený Kevin Spacey. Toho času samozřejmě ve vězení. Nechybí ani sexuálně chtivá zubařka Jennifer Anniston a nájemný vrah na baterky Jamie Foxx. Nově se tu také objeví třeba Chris Pine nebo Christoph Waltz.

Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu „Šéfové na zabití 2“ začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností.

Režíruje Sean Anders (Millerovi na tripu) a do kin se tahle zábavná akce podívá v listopadu (27. 11.) v distribuci Warner Bros CZ.

připravil: JG, totalfilm.cz
zdroj: Warner Bros. CZ