Nepřehlédněte

Zítra startuje Comic-Con – v San Diegu máme redaktora

Zítra začíná v San Diegu očekávaný Comic-Con. Letos poprvé budeme mít našeho redaktora Jakuba Gutta přímo na místě. Na co jsme nejvíc zvědaví? Čeká nás zřejmě několik neočekávaných překvapení jako každoročně. Nejvíc se ale soustředíme na pokračování Avengers, nové zpracování Jurského parku, pochopitelně i Batman v. Superman, Warcraft, sedmičku Rychle a zběsile, která utrpěla úmrtím Paula Walkera, další info o pokračování Hry o trůny a pochopitelně i trailer na Padesát odstínů šedi, který má mít právě na Comic-Conu světovou premiéru. Novinky očekáváme  i u Ant Mana.

Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

Comic-Con_bannerDalší novinky budeme prezentovat v průběhu Comic-Conu. Čekají Vás nové obrázky, trailery a další materiály. Jakub bude referovat i o atmosféře na místě, do Prahy nám bude posílat i fotky a  přiveze i několik sběratelských předmětů o které budeme následně soutěžit. Máte se na co těšit.

Comic-Con je jedna z největších akcí pro fanoušky novinkových filmů, seriálů, komiksů a souvisejících produktů. Akce probíhá ve formě tkzv. panelů s moderátorem, hvězdnými hosty a prostor mají i fanoušci a novináři. Probíhá jednou ročně a upírají se k ní zraky všech filmových a televizních serverů.

Martin Staněk, totalfilm.cz
© 2014 SAN DIEGO COMIC CONVENTION
Comic-Con, the Comic-Con logo, and the WonderCon logo are registered trademarks of San Diego Comic Convention.

%d blogerům se to líbí: