Finální trailer Interstellar je tu (video CZ)

Světová premiéra sci-fi Interstellar se nezadržitelně blíží. A někteří z nás se už nemohou dočkat až zasednou do Imaxu či před jiná velká plátna a budou si užívat nejnovější opus filmového mága Christophera Nolana. Kampaň vrcholí a právě teď vám přinášíme nejčerstvější finální trailer, který vás rozhodně nenechá v klidu. Dosud je známa krátká synopse, kterou si můžete přečíst i pod premiérovým trailerem. Není ale zcela jasné o jaké subžánry tady jde. Scifi říznuté katastrofickým thrillerem s drobnou romantickou vložkou? Uvidíme.

Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov. V hlavní roli Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain a Michael Caine.


V kinech se nejočekávanější film roku objeví už 6. listopadu. Užít bychom si ho měli maximálně hlavně v Imaxu. Nolan sám má tenhle formát rád a stále také preferuje celuloid, na kterém se Interstellar v minimálně padesáti světových Imaxech objeví. Každopádně my se těšíme na neořezanou verzi a první dojmy z Interstellaru rozhodně přineseme z Imaxu.

Martin Staněk, totalfilm.cz
zdroj: Warner Bros. Česká republika

Interstellar_poster