Mezi náhrobními kameny – soutěž o vstupenky

A je tu další soutěž o vstupenky do kina. Spolu s distributorem filmu Mezi náhrobními kameny (A-Company) pro vás máme možnost vidět tuto skvělou detektivku úplně zdarma. Stačí, když správně odpovíte na naši otázku. Soutěžíme o 3×2 lístky a plakáty k filmu.

Mezi náhrobními kameny (foto: A-Company)

Mezi náhrobními kameny (foto: A-Company)

Liam Neeson hraje Matta Scuddera, bývalého policistu a vyléčeného alkoholika, který pracuje jako soukromý detektiv bez licence. Práci má pro něj i drogový dealer Kenny, který Scuddera najme, aby našel ty, kdo mu unesli a brutálně zavraždili ženu. Scudder přichází na stopu brutálním sériovým vrahům, kteří unášejí další oběti. Jedna z nich je ale ještě prokazatelně mezi živými a Scudder začíná hrát o čas…

Recenze filmu zde

Mezi náhrobními kameny je letos jednoznačně nejatmosféričtější detektivka s nejsilnějším a nejcharismatičtějším hlavním hrdinou. Tři nej v předcházející větě jednoznačně opravňují pro vysoké hodnocení povedené žánrovky.

Hrajeme o 3×2 vstupenky a plakáty k filmu:

Správná odpověď: Mezi vlky

Vstupenky a plakát vyhrávají:
Martin Jansta
Petra Chudobová
Zdeněk Přibyl
Zkontrolujte si své emailové schránky. Gratulujeme!

Soutěž skončila

Pravidla soutěže Mezi náhrobními kameny
číslo soutěže: 28-2014
Ceny do soutěže věnovala společnost A-company Czech.
Soutěž probíhá od 4. listopadu do 9. listopadu 2014 včetně.
Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: Mezi náhrobními kameny.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.