Návrat blbýho a blbějšího – soutěž o vstupenky

Harry a Lloyd jsou po dvaceti letech zpátky na plátně a nutno dodat – Návrat blbýho a blbějšího se povedl. Pro čtyři z vás máme společně s distribuční společností Falcon po dvou vstupenkách do sítě multikin Cinestar.

Blbý a blbější (1994) foto: archiv

Blbý a blbější (1994) foto: archiv

Premiéra filmu Blbý a blbější z roku 1994 je v historii kinematografie poměrně unikátní událostí: s takřka 250 miliony dolarů tržeb se tento snímek stal skutečným kasovním trhákem, ale přesto je kupodivu stále velice často označován jako kultovní. Jak se tato komedie stávala povinnou součástí každé domácí filmové sbírky a pravidelně byla k vidění na kabelových stanicích,  podařilo se jí udržet si své fanoušky ze sálů kin a současně získat další generaci, která se nemohla nabažit památných hlášek a přátelství dvou prosťáčků na cestách.

V posledních letech se Danielsovi s Carreym často stávalo, že je oslovili teenageři, kteří byli nadšeni z filmu, jenž jim ukázali jejich rodiče. „Lloyd a Harry zkrátka mezi diváky žili dál a měl jsem k nim ještě mnohem blíže, než jsem si uvědomoval,“ vysvětluje Carry. „Je skvělé vnímat lásku, kterou k nim lidé cítí. Tyhle postavy se staly součástí většiny domácností, takže jsme je nemusely divákům nijak představovat.“

Návrat blbýho a blbějšího (foto: Falcon)

Návrat blbýho a blbějšího (foto: Falcon)

Návrat blbýho a blbějšího si zachovává ducha původního snímku, ale bratři Farrellyové ho obohacují o další prvky, které původní koncept dále rozšiřují,“ říká jeden z producentů Rick Aziz. „Nesnažíme se diváky přesvědčit o tom, že se stále píše rok 1994. Jak ve skutečnosti, tak ve filmu jsme se v čase posunuli o 20 let.“

Recenze zde

Soutěžíme)* o 4 x 2 vstupenky na film Návrat blbýho a blbějšího.

Cinestar_640x360

Výherci vstupenek:
Karel Laštovka
Petra Káraná
Jana Luňáková
Tomáš Sláma

Správná odpověď: 73

)*Soutěž probíhá od 5. 12. 2014 do 8. 12. 2014 včetně.

Soutěž pořádá Totalfilm.cz, dodavatelem cen je Falcon, a.s.

Pravidla soutěže Návrat blbýho a blbějšího
číslo soutěže: 32-2014
Ceny do soutěže věnovala společnost Falcon.
Soutěž probíhá od 5. prosince do 8. prosince 2014 včetně.
Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: Návrat blbýho a blbějšího.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz