Šťastná ve čtvrtek v kinech aneb rivalita hereček v praxi (soutěž o vstupenky)

Do kin míří nový český film debutující režisérky Evy Toulové. Scénář napsala volně podle své stejnojmenné knihy. Podle jejích slov ale ve výsledném filmu nezůstal kámen na kameni a z původní knihy zůstala základní zápletka a jméno hlavní hrdinky – Viktorie Šťastné.

Mladá dívka přijíždí do Prahy z venkova studovat herectví na konzervatoři. Čekají na ni nástrahy velkoměsta, mužů i setkání s protřelými kolegyněmi. Ideály se hroutí, ale to není to nejhorší. Ustojí to Viktorie? A co všechno bude ochotna udělat pro úspěch?

Andrea Daňková - z filmu Šťastná

Andrea Daňková – z filmu Šťastná

“Naše hrdinka si přijíždí do Prahy splnit svůj sen. Studuje hereckou školu a dostává se do party protřelejších spolužaček. Viktorie začíná bojovat s konkurencí, školou a kariérou. A v neposlední řadě také sama se sebou. Uchází se o místo v životě a buduje si žebříček hodnot. Dívka přijíždí z maloměsta s čistými životními hodnotami. Bohužel na ni tlačí ono konkurenční prostředí, které ji nutí jednat jinak, než je jejím zvykem,” říká o svém prvním velkém filmu režisérka Eva Toulová.

V hlavní roli uvidíme Andreu Daňkovou (Osmy, Krásno). Její kolegyně a kamarádky hrají Marie Kružíková (Vejška) a Aneta Krejčíková (Ulice, Láska je láska). Profesory z konzervatoře hrají Jan Hrušínský a Dana Morávková. Viktoriinu maminku ztvárnila Ljuba Krbová, jejího přítele David Kraus.

Dana Morávková ve filmu Šťastná

Dana Morávková ve filmu Šťastná

“Mezi herečkami je neuvěřitelná konkurence. Soupeří mezi sebou i kamarádky. Na večírku se snaží seznámit s někým slavným, aby s ním byly případně vyfotografovány. Chodí na nespočet akcí, kde se doslova nastavují před objektivy fotoaparátů.
Za jeden večer dokážou dívky obrazit i čtyři akce najednou, s sebou mají i čtvero šatů na převlečení. Tohle samozřejmě neplatí obecně. Doba je velmi tvrdá a pokud chcete uspět, musíte se o své místo na výsluní poprat.”, prozrazuje o zákulisí celebrit režisérka.

Máme pro vás 2×2 vstupenky na slavnostní premiéru, která se koná v pondělí 15. prosince 2014 v 18:30 v pražském kině Lucerna
Prosíme, aby soutěžili pouze čtenáři, kteří jsou si jisti, že na premiéru mohou dorazit!
Z důvodu brzkého konání premiéry (již v pondělí) budeme výhercům telefonovat. 


Soutěž pořádá Totalfilm.cz, dodavatelem cen je Banana Films

Pravidla soutěže Šťastná
číslo soutěže: 33-2014
Ceny do soutěže věnovala společnost Banana Films.
Soutěž probíhá od 13. prosince do 14. prosince 2014 včetně.
Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: Šťastná premiéra.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

šťastná poster