Studio Sony napadli hackeři – unikla komunikace o Jolie a Fassbenderovi

Studio Sony má problém. Hackeři napadli jeho firemní servery a krom jiného zveřejnili také komunikaci mezi producenty. Jde o emaily ředitelky Sony Pictures Amy Pascal a producenta Scotta Rudina. Druhý výbušný text má na svědomí Aaron Sorkin s producentem Michalem De Lucou.

image

Rudin probíral natáčení snímku o Stevu Jobsovi. Snímek bude sice nakonec natáčet konkurence (Universal), ale v době komunikace měl film pro Sony natáčet David Fincher. Angelina Jolie ho ale přemlouvala, aby od natáčení odstoupil a režíroval novou Kleopatru, ve které by právě Jolie měla ztvárnit hlavní roli.

“Nebudu si ničit renomé, kvůli rozmazlené hvězdě bez talentu. Nikdy bych s ní nechtěl dělat jakýkoliv film. Je afektovaná a poslední věc, kterou chci, je natočit s ní nějaký propadák, což je v jejím případě celkem jistá záležitost…”, píše Rudin ředitelce Sony Pictures.

Inkriminované maily Sony Pictures

Inkriminované maily Sony Pictures

Aaron Sorkin s producentem Michalem De Lucou zase probírali Michaela Fassbendera. Sorkin ani nevěděl, kdo herec je. Opět šlo o snímek o Jobsovi. Sorkin si do hlavní role přál Toma Cruise. De Luca doporučoval Fassbendera.

Michael Fassbender

Michael Fassbender

Sorkin: “Ten film je důležitý. Netuším, kdo je Michael Fassbender a všem ostatním je to taky jedno…”
De Luca Sorkinovi v komunikaci oponuje dost zvláštním způsobem: “Má největší penis v Hollywoodu. Cítil by ses vedle něj opravdu špatně.”

Reakce dotčených herců zatím známa není, Sony se ale Jolie, Fassbenderovi i veřejnosti už omluvilo.

připravil: JG, totalfilm.cz

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.