Sedmý syn | Soutěžíme o 10 lístků do Imaxu®

Spolu s Imaxem® jsme pro vás připravili super soutěž o 10 vstupenek do Imaxu na dlouho očekávané fantasy Sedmý syn. Lahůdka pro fanoušky žánru se dle zahraničních reakcí povedla. Ostatně své k tomu řekneme v recenzi, kterou vám přineseme už zítra.

Jeff Bridges ve filmu Sedmý syn (foto: CinemArt)

Jeff Bridges ve filmu Sedmý syn (foto: CinemArt)

Jeff Bridges jako rytíř John Gregory je posledním žijícím členem řádu válečníků, kteří po staletí chránili svět před silami temna. Aby nebyl na svůj boj sám, musí najít mýty opředeného Sedmého syna, muže s mimořádnými schopnostmi. Měl by jím být Tom Ward (Ben Barnes), jenže mladý farmář jako legendární válečník rozhodně nevypadá a moc toho na první pohled neumí. V jeho rodokmenu se však skrývá tajemství, které Gregorymu naznačuje, že se přece jen nemýlil…

BRND_IMAXLogo_2925C_CzechRepublic

Autory scénáře filmu SEDMÝ SYN jsou Matt Greenberg, Charles Leavitt a Steve Knight, a to na základě knihy The Spook’s Aprentice (Učeň lovce duchů) Josepha Delaneye. Knihy Lovec duchů vychází několik let i u nás.

  • Jak se těšíme na Sedmého syna? - 90%
    90

Soutěž o 5×2 lístky do Imax® nebo Cinema City sítě

A teď už k samotné soutěži. Hrát o lístky mohou i mimopražští, i když nevidět Sedmého syna v Imax® verzi bude trochu škoda. V Imaxu bude navíc k vidění jediná titulkovaná 3D verze. Všechny ostatní 3D verze v normálních kinech budou dabované. Takže proč si mimořádně neudělat výlet do Prahy? Každopádně lístky platí do celorepublikové sítě multikin Cinema City.

Soutěž skončila, děkujeme za účast.

Výherci vstupenek:
Petr Král
Martina Stoklasová
Milan Šafář
Karel Smrk
Honza Dostá
l

Která známá herečka hraje v Sedmém synovi mstivou čarodějnici?
Správná odpověď: Julianne Moore

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Soutěž pořádá Totalfilm.cz, dodavatelem cen je Imax – Cinema City Česká republika
Pravidla soutěže Soutěž o lístky do Imax – Sedmý syn
číslo soutěže: 36-1-2015
Ceny do soutěže věnovala společnost Cinema City Česká republika
Soutěž probíhá od 5. ledna do 11. ledna 2015 včetně. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: Imax.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

Imax plakat - Sedmy syn