Padesát odstínů šedi | Soutěž o vstupenky a audioknihy

Filmová adaptace Padesát odstínů šedi bude představena na Berlinale teprve zítra a česká premiéra se koná tento čtvrtek 12. února. Film podle bestselleru spisovatelky E. L. Jamesové už se přesto stačil stát hitem. Celosvětově totiž trhá rekordy v předprodejích vstupenek. Jen v České republice se počet prodaných lístků blíží stotisícové hranici.

Padesát odstínů šedi (foto: CinemArt)

Padesát odstínů šedi (foto: CinemArt)

padesat odstinu logoNa začátku všeho byla pochopitelně zmíněná knižní trilogie. O její audioverzi a vstupenky na film budeme nyní hrát. Pro dva šťastlivce máme po dvou vstupenkách na film. Dalším třem z vás věnuje audioteka.cz audioknihy Padesát odstínů šedi. Knihu načetla herečka a dabérka Tereza Bebarová a v mp3 vás čeká 21 hodin mluveného slova. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a držet si palce.

Soutěž skončila

Otázka: Jak se jmenuje hlavní mužský hrdina knihy Padesát odstínů šedi?
Odpověď:
Christian Grey

Výherci audioknih od Audioteka.cz:
Jana Seidlová
Marika Brůhová
Markéta Procházková

Výherci vstupenek:
Martina Spoustová
Tomáš Zlámal

Gratulujeme všem!

audioteka 50 shadesPadesát odstínů šedi – audiokniha obsahuje první díl erotické trilogie, kterou napsala E. L. Jamesová a zaujala tak čtenáře po celém světě. Když se dvaadvacetiletá studentka literatury Anastasia vydává na pohovor s mladým podnikatelem Christianem Greyem, netuší, že potká muže, který jí změní život i hodnoty. Christian je pohledný, chytrý a tajemný. Naivní a nevinná Anastasia si začíná uvědomovat, že přes jeho skrývaná tajemství jím začíná být úplně posedlá. Ale ani Christian není vůči její kráse, šarmu a charakteru imunní a připouští, že on po ní také touží – ovšem za vlastních, specifických podmínek…

Soutěž pořádá Totalfilm.cz, dodavatelem cen je Totalfilm.cz a Audioteka.cz
Pravidla soutěže Padesát odstínů šedi
číslo soutěže: 41-4-2015
Ceny do soutěže věnovala společnost Audioteka.cz a Totalfilm.cz
Soutěž probíhá od 10. února do 15. února 2015 – 23:59. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: Padesát odstínů šediSoutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

Padesát odstínů šedi – E.L. James lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Logo PP(PP) V článku jsou umístěny produkty.