Nepřehlédněte

Nového Spider-Mana udělá režisér hororu Chata v horách

Nedávno jsme psali o návratu Spider-Mana do marvelovského univerza. Pokračování série Amazing Spider-Man se zatím odkládá a není úplně jasné, zda se v ní vůbec bude ještě pokračovat. Marvel před nedávnem oznámil, že se postava Spider-Mana poprvé v rámci univerza objeví v pokračování Kapitána Ameriky. Stane se tak v příštím roce ve filmu Captain America: Civil War.

Spider-Man (Sony)

Spider-Man (Sony)

Spider-Manova sólovka se objeví na plátnech v červenci 2017. Režisérem filmu, který by se zřejmě mohl jmenovat The Spectacular Spider-Man bude Drew Goddard. Ten měl režírovat původně ohlášený Sinister Six. Na kontě má zatím jen horor Chata v horách s Chrisem Hemsworthem.

Drew Goddard

Drew Goddard

Kandidáty na roli nového Spideyho jsou podle spekulací zatím Logan Lerman, kterého známe ze série Percy Jackson. Zahrál si také roli mladšího syna Noe ve filmu Darrena Aronofskyho. Uvažuje se také o Dylanu O´Brienovi, kterého jsme viděli v povedené adaptaci knihy Labyrint: Útěk.

Logan Lerman a Dylan O´Brian

Logan Lerman a Dylan O´Brian

Jak to nakonec dopadne s původně plánovanými Sinister Six a Venom, to se přesně neví. Data premiér platí, realizovat bude SONY, ale vzhledem k nové situaci v univerzu se budou zřejmě ve scénáři dělat rozsáhlé úpravy.

JG, totalfilm.cz
zdroj: Collider, Variety, Sony, Marvel Entertainment