Nepřehlédněte

První trailer bondovky Spectre je tady

Na podzim se vrátí James Bond. Narozdíl od intimnějšího Skyfall se agent 007 vrací do plné akce. 24. bondovka se v kinech celosvětově objeví 6. listopadu 2015. Trailer otevírá Naomie Harris jako Moneypenny. Bondovi (Daniel Craig) předává osobní věci ze Skyfall, z vypáleného domu na konci předchozího filmu. Režisér přes původně ohlášený odchod zůstává. V rukou má nové osudy Bonda tedy stále Sam Mendes.

Název Spectre se vyskytuje ve Flemingových románech a označuje globální zločinecký syndikát a teroristickou organizaci, kterou vede Ernst Stavro Blofeld. Ten se poprvé objevil v románu Thunderball a poté v Dr. No (1962). Hlavním záporákem je ale v tomto filmu Franz Oberhauser v podání Christopha Waltze. Na konci traileru je skrytý ve stínu a svým typicky úlisným hlasem mluví k Bondovi: “Vítejte, Jamesi. Už je to dlouho…a nakonec jsme tady…”

MGM a Sony už také potvrdili, že Spectre bude distribuován i v Imaxech. Skyfall byl první bondovkou, která se na obřích plátnech objevila. Navíc v otevíracím víkendu vydělal předchozí díl v Imaxech téměř 13 milionů dolarů.

JAMES BOND 23: Skyfall BD lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Bond-spectre-Craig-poster

připravil: MS, totalfilm.cz
zdroj: 007.com, MGM, Sony