Nepřehlédněte

Fousatý Johnny Depp jako Mortdecai vychází na DVD a BD (soutěž)

Další adaptace klasických knížek byla před časem v kinech a teď zamířila na video. Sérii knížek o podvodníkovi – šlechtici Charliem Mortdecaiovi napsal Kyril Bonfiglioli. Ve filmu má potrhlý podvodníček tvář Johnyho Deppa. Jeho nespokojenou manželku hraje Gwyneth Paltrow a sexuálně náruživého sluhu Paul Bettany. Mihne se tu i Ewan McGregor, Jeff Goldblum, Michael Byrne a další hollywoodské hvězdy první velikosti.

Nonšalantní milovník umění, svůdce žen, občasný násilník a od přírody bonviván není až tak statečný, aby se dobrovolně pouštěl do nějakých pitomých dobrodružství. Mortdecai je jednoduše film udělaný na efekt. Pokud přistoupíte na nenáročnou a jinak celkem vkusnou zábavu, bude se vám film líbit.

Soutěž o 3 balíčky s DVD a tričkem Mortdecai

Mortdecai soutěž


Soutěž probíhá od 22. června do 26. června 2015 – 23:59. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu Mortdecai.

Děkujeme společnosti Bontonfilm, která pro vás poskytla ceny do soutěže.
Bontonfilm logoLogo PP