Gyllenhaal se opět transformoval – v novince Bojovník je z něj zase svalovec (soutěž)

Jake Gyllenhaal je jedním z mála hollywoodských herců, kteří jsou ochotni pro svou novou roli hodně udělat. Svůj vynikající výkon v nedávném dramatu Slídil (Nigthcrowler) umocnil ještě úlisným vzezřením. Zhubl dvacet kilo. Ale stále se na něj ještě dalo koukat. Legendární změnou je proměna Christiana Balea, který zásadně zhubl a ztloustl už dvakrát. Zkušenost s tím má i Mathew McConaughey. Pověstná je i neuvěřitelná transformace Chrise Pratta. O výkonu hlavního hrdiny nového filmu Bojovník se již nyní v hollywoodských kuloárech spekuluje jako o téměř jisté nominaci na Oscara.

Jake Gyllenhaal ve filmu Bojovník

Jake Gyllenhaal ve filmu Bojovník

Intenzivní příprava na novou roli stála Jakea hodně hodin v posilovně a boxovacím ringu. Intenzivně trénoval půl roku a to až 6 hodin denně! Všechno bylo o to těžší, že musel nabrat zpět několik kil svalové hmoty a nepřibrat tuk. Jak sportovci vědí, v krátkém čase se to dá realizovat pouze velmi tvrdým tréninkem. Režisér Antoine Fuqua navíc trval na tom, aby se Jake naučil velmi tvrdě boxovat, nepřál si zřejmě předstírání. A tak byla příprava na roli boxera Billyho Hopea velmi náročná. “Bylo to zatím to nejtěžší, co jsem v rámci příprav na roli doposud absolvoval”, řekl Gyllenhaal.

This slideshow requires JavaScript.

Film Bojovník je dramatem levorukého boxera, který si jde tvrdě za svým od začátku do konce. Nezkrotný Billy Hope (Jake Gyllenhaal) udělá vše pro to, aby získal boxerský titul ve velterové váze, tak i zpět soudem odebranou dceru. Film bude mít v českých kinech premiéru 23. července.

Soutěž o 2 vstupenky na slavnostní premiéru filmu Bojovník

Spolu s distribuční společností Forum Film tu pro vás máme soutěž o 2 vstupenky na slavnostní premiéru. Ta se koná v úterý 21. července v 18.30 v Lucerně.Tentokrát to bude bez otázky. Zkuste štěstí a odešlete následující formulář. Ujistěte se, že na premiéru můžete dorazit.

Bojovník plakát