Gangster Ka: Afričan – soutěž o knihy Jaroslava Kmenty

Už ve čtvrtek 26. listopadu budou v českých kinech pokračovat osudy Radima Kraviece  v thrilleru Gangster Ka: Afričan. Nyní máte možnost vyhrát knihu Jaroslava Kmenty Padrino Krejčíř, která se stala volnou předlohou k filmu. Ve výherním balíčku najdete také novou knihu Gangster Ka Film vs. realita s bohatou obrazovou fotodokumentací.

Po nepochopitelném útěku přímo z rukou policie, opouští Kraviec Českou republiku. Začíná nová etapa jeho zločinného života. Káčko už nemá co ztratit. Teprve teď začíná vyplouvat na povrch veškerý odpad, který po něm zbyl. Káčko se usazuje na Seychelských ostrovech, v rukou má směnku na 80 milionů, která z fleku může položit premiéra i vládu. 6 miliard z vytunelovaného podniku ČEPRO se pomalu rozpustilo, je potřeba přijít s novým zdrojem příjmu. I kdyby kvůli tomu měl udělat státní převrat.

gangster_ka_African_banner_Total_film_expand_1000x500

Česká republika tak exportuje do světa gangstera prvotřídního formátu. Ať už to jsou Seychely nebo Jihoafrická republika, všude kam tento gangster vstoupí, likviduje místní mafii a nastoluje vlastní řád. Na povrch se derou negativní vlastnosti jeho charakteru v závislosti na přemíře užívání drog a alkoholu. Káčko se mění z nadprůměrně inteligentního podvodníka na nejtemnějšího gangstera, vraha a obchodníka s narkotiky. A to je místo v polosvětě, ze kterého není návratu…

Gangsterka-soutez

Soutěž trvá od 23. 11. do 29.11. včetně. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu “Afričan”.

%d blogerům se to líbí: