Soutěž o lístky na Spectre do IMAX®

Naši nadšenou recenzi na Spectre jste už nejspíš četli. Pochopitelně nikoho nepřekvapí, že nejlepší zážitek z nové bondovky je možné zažít především v IMAX®. Ten věnoval pro naše čtenáře celkem 6 volných vstupenek na spektakulární příběh Jamese Bonda. Dokonalá kamera Hoyte Van Hoytema má v tomto případě násobné opodstatnění. Místy totiž velkolepé celky víc připomínají uměleckou fotografii než běžný film.

Spectre (Forum Film)

Spectre (Forum Film)

Stříbrné plátno o velikosti 25 x 14 metrů (350 m2) je největší v České republice a jedním z největších digitálních pláten v Evropě. Je opatřeno tisíci malými otvory, aby nebyl tlumen zvuk reproduktorů, které jsou umístěné za plátnem.

Režisér Sam Mendes otevírá Spectre ohromující scénou z Mexika za zvuků výbušného soundtracku. První akce nabízí demolici domu v rušné ulici a když Bondova kořist utíká, následuje boj ve zmítajícím se vrtulníku. (více v recenzi zde)

Imax-logo-new

IMAX® věnoval do soutěže 6 vstupenek na Spectre

Kolik bondovek má na kontě Pierce Brosnan? – odpověď: 4

Soutěž skončila – výherci:
Kamil Hána
Jaroslava Kánská
Tomáš Kasl

Soutěž probíhá od 4. listopadu do 6. listopadu 2015, včetně. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu Spectre IMAX.
Ceny do soutěže věnoval IMAX®.

SPECTRE_totalfilm_900x600_CZ