Nepřehlédněte

Soutěž s IMAX® o limitovanou edici plakátů Spectre a knihy

A je tu čtvrtá a poslední soutěž k úspěšné bondovce Spectre. Za první víkend si 24. bondovka s Danielem Craigem připsala na konto 150 tisíc diváků a na tomto čísle se celková návštěvnost rozhodně nezastaví. Někteří z vás už u nás vyhráli lístky do IMAX® Praha. A ve spolupráci s IMAX jsme připravili i další soutěž. Vyhrát můžete jeden z deseti SPECTRE plakátů ze speciální edice pro IMAX. Zároveň pro tři z vás přihodíme ještě román Sólo od nakladatelství Mladá Fronta, nejnovější příběh agenta 007. Mimochodem, proslýchá se, že na jeho motivy by měla vzniknout bondovka s číslem 25.

Spectre plakát - speciální edice IMAX

Spectre plakát – speciální edice IMAX

WilliamBoyd-soloWilliam Boyd – Sólo – Nový román s Jamesem Bondem!
Píše se rok 1969. James Bond – britský zvláštní agent 007 – právě oslavil pětačtyřicáté narozeniny a je povolán na ústředí, kde obdrží neobvyklý úkol: má se vypravit do neklidného západo-afrického státečku Zanzarim, aby zneškodnil vzbouřence, kteří ohrožují zdejší režim. Bondův příjezd do Afriky je počátkem divoké mise, při níž se agent snaží odhalit, jaké síly stojí za místní brutální občanskou válkou – a rychle si uvědomí, že situace zdaleka není jednoznačná. V Zanzarimu se zvrtne všechno, co se zvrtnout může, a navzdory splněnému úkolu v agentovi 007 zůstane pachuť a touha po pomstě. Aby se jich zbavil, nezbývá mu než pustit se do sólové akce.

Soutěž o plakáty a knihy k filmu Spectre

Imax-logo-new

Soutěž probíhá od 11. listopadu do 15. listopadu 2015, včetně. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu Spectre soutěž 4.

Ceny do soutěže věnoval IMAX Praha a Mladá Fronta 

mlada-fronta

%d blogerům se to líbí: