Comedy Central zahajuje pod hlavičkou Primy vysílání v Česku

V Americe léty zavedený a populární televizní kanál Comedy Central zahajuje v Česku dnes v 15 hodin vysílání. Stane se tak pod hlavičkou Primy jako PRIMA COMEDY CENTRAL. Nová televize  již dnes v 15:00 uvede na obrazovky svůj program nabitý satirickým a nekonvenčním humorem. Diváci se mohou těšit na kultovní sitkomy, v Čechách neokoukané seriály nebo vlastní tvorbu. Nová televizní stanice sází nejen na osvědčenou klasiku, ale také na originální pořady, které budou zcela odpovídat lokálnímu obsahu. Díky tomu Prima Cental Comedy uvede původní seriál Setkali se na sídláku nebo vlastní a exkluzivní stand-upy. Program zahájí seriál Doktůrci (Scrubs). Epizoda se navíc trefně jmenuje Můj první den.

Městečko South Park

Městečko South Park

 

Viacom Internationality Media Networks provozuje ve 169 zemích světa a ve 40 jazycích kanály jako MTV, Nickelodeon nebo Paramount. V České republice právě dnes zahajuje provoz Prima Comedy Central, který českým divákům přinese exkluzivní a originální pořady jediné globální sítě Comedy Central. „Komedie je nejoblíbenější žánr mladých lidí. Humor jako takový je pak hluboce zakořeněný v české společnosti. Proto ve Viacom věříme, že si Comedy Central zaslouží být dostupný co nejširšímu okruhu diváků,“ vysvětluje Bartosz Witak, General Manager of Viacom International Media Networks CEE & Israel.

image003

Nekonvenční South Park, populární Griffinovi nebo osvědčená Taková normální rodinka. Na to a ještě více můžete těšit ve vysílání nové televize. Kromě toho program nabídne nové a v Čechách neokoukané seriály jako Americký táta nebo Svět podle Jima. Prima Comedy Central chce zaujmout diváka širokou škálou nabídky svých pořadů, které přinesou nekonečnou porci zábavy a humoru.

Doktůrci (Scrubs)

Doktůrci (Scrubs)

„Comedy Central poskytuje divákům na celém světě jednak prémiové mezinárodní pořady v lokalizované podobě, jednak domácí produkci. Přejeme si, aby byl kanál relevantní na každém trhu. Proto přizpůsobujeme vysílací jazyk, programování a obsah potřebám lokálních diváků a zapojujeme se do místní produkce,“ doplňuje Bartosz Witak.

Vlastní produkce: Potkali se na sídláku

Potkali se na sídláku

Potkali se na sídláku

V rámci vlastní produkce se televize spojila s komediální dvojicí Tomáš Měcháček a Tomáš Jeřábek. Společně pak vytvořili ironickou a nekorektní show Potkali se na sídláku, která si z ničeho nebere servítky. Od nového roku se můžete také těšit na porci exkluzivních stand-upů. Přes den navíc Prima Comedy Central vysílá hravé a dobrodružné seriály pro nejmenší diváky, které pochází z dílny stanice Nickelodeon.

Jak Prima Comedy Central naladit?

prima-comedy-central-logoKanál Comedy Central budou diváci moci naladit v rámci digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače na multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting. Za obsahové složení, technickou stránku a provoz kanálu odpovídá Viacom, který věří, že propůjčení jména a spolupráce se skupinou Prima poskytne kanálu nezbytnou podporu, aby se stal oblíbenou televizí českých milovníků komedií. Viacomu v České republice. Ve své programové nabídce najdou nový kanál také všichni majitelé digitální televize O2 TV, a to bez ohledu na to, jaký tarif využívají.

připravil: JG, totalfilm.cz
zdroj: Michaela Bartošová

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.