Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

Gladiátorský souboj se blíží: Úsvit spravedlnosti má nový trailer (CZ video)

Dlouho jsme čekali, ale už je to tady. Po úterním klipu, jenž nám nabídl rozzuřeného Supermana a strachujícího se Batmana, vypustil Zack Snyder do světa další plnohodnotný trailer očekávaného filmu Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti. A už to není jen o duelu Batmana a Supermana.

Trailer k filmu začíná setkáním Clarka Kenta (Henry Cavill) a Bruce Wayna (Ben Affleck), kteří vedou napjatou diskuzi. Slyšíme Batmanovu posměšnou poznámku, která odkazuje na jeho minulost s Jokerem: „Možná je to městem Gotham ve mně, mám špatnou zkušenost s blázny, co se oblékají jako klauni.“ Do toho vstupuje Lex Luthor (Jesse Eisenberg), na jehož párty se všichni ocitají, a svým vtipálkovským přístupem mění atmosféru v místnosti tak, že na předchozí drama skoro zapomeneme.

Setkání s Lexem

Setkání s Lexem

[pullquote align=“left“ cite=““ link=““ color=““ class=““ size=““]Syn Kryptonu versus Netopýr Gothamu![/pullquote]Dále se dozvídáme, že Luthorův cíl je konstruovat souboj mezi dvěma hrdinskými protějšky, dle jeho vlastních slov: „Největší gladiátorský souboj ve světové historii: Syn Kryptonu versus Netopýr Gothamu!“

Konec traileru už nabízí velkolepou podívanou. Na scénu přijde Wonder Woman (Gal Gadot), což překvapí nejen Batmana, ale i Supermana. Trinity (nejznámější trojice Z DC komiksů) se pak společně postaví pravému nepříteli, a tím je Doomsday. Ten byl podle všeho stvořen Luthorem z mrtvého těla generála Zoda, kterého zabil Superman v Muži z oceli, úvodním filmu DC Universe pod záštitou Warner Bros.

Superman, Wonder Woman a Batman

Superman, Wonder Woman a Batman

Film bude mít v českých kinech premiéru 24. března. Jeho režisérem je Zack Snyder, který už má s komiksovkami zkušenosti (Strážci: Watchmen, Muž z oceli). V budoucnosti se postará i o režii dvou částí Ligy spravedlnosti, která bude dějově vycházet právě z Úsvitu spravedlnosti.

připravila: Adéla Vilímcová
zdroj videa: Warner Bros./Freeman Entertainment © 2015, 2016

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast