Točí se Anděl Páně 2 (první foto)

Nejúspěšnější vánoční pohádka posledních let – Anděl Páně, která i v letošním roce bude mít v předvečer Štědrého dne své místo ve vysílání České televize (poprvé ve vyčištěné, restaurované verzi), získá volné pokračování.

První záběry pro film Anděl Páně 2 natočil režisér Jiří Strach v minulém týdnu na dvoudenní předtáčce na Kavčích horách. Hlavní natáčení nové pohádky začne koncem ledna příštího roku.

Anděl páně 2 (foto z natáčení)

Anděl páně 2 (foto z natáčení)

V hlavních rolích příběhu, který se odehrává v adventním čase, se opět setkáme s oblíbenou dvojicí – andělem Petronelem a čertem Uriášem v podání Ivana Trojana a Jiřího Dvořáka. Tentokráte se vydávají na zemi najít ztracené jablko ze stromu Poznání a také pomoci holčičce Anežce a její mamince se světskými starostmi. Anežku hraje Anička Čtvrtníčková,  její maminku Magdalenu Vica Kerekes.

Anděl Páně 2 vzniká podle scénáře Marka Epsteina v produkci společnosti Marlene Film Production a koprodukci České televize a za podpory Státního fondu kinematografie. Do kin by měl vstoupit v adventním čase, 1. prosince 2016, distributorem je společnost Falcon.

Rozhovor s Jiřím Strachem. O Andělu Páně si povídáme od 2:50 minuty

zdroj: U. Donátová
foto: Marlene Film production/Česká televize © 2015, 2016

  1. […] čtěte také: Točí se Anděl Páně 2 – první foto […]

Comments are closed.