Kingsman 2 se začne natáčet v létě

Jeden z nejlepších filmových odvazů roku 2015, komedie Kingsman se dočká pokračování. Na červen 2017 je naplánována premiéra. Server Collider si na festivalu Sundance povídal s Taronem Egertonem, představitelem hlavní role Eggsyho. Snímek bude opět natáčet Matthew Vaughn. Jediné, co zatím není jasné, je účast Colina Firtha. Ten sice ve filmu zemřel, ale jak víme, oblíbené postavy umí scénárista vždycky nějak vrátit do hry. 

Kingsman: Tajná služba (foto: CinemArt)

Kingsman: Tajná služba (foto: CinemArt)

Egerton k chystané dvojce prozradil: “Kingsmana začneme natáčet v létě. Máme už scénář, který je geniální. Bude se odehrávat více ve světě, ocitneme se na neuvěřitelných místech. A budeme tam mít darebáka, který bude rozhodně zdatně soupeřit se Samuelem L. Jacksonem. Ten je tak brilantně napsaný, že si přeju, abych ho mohl hrát já.”

První Kingsman vydělal ve světě přes 410 milionů dolarů. A to i přesto, že měl nepřístupný rating. Premiéra dvojky je naplánována na 16. červen 2017.
Z Tarona Egertona role nekonvenčního agenta udělala žádaného herce. Brzy bude mít premiéru film Orel Eddie, ve kterém zvárňuje prvního britského skokana na lyžích Michaela Edwardse, který se zúčastnil olympijských her. Poté co se nedostal do lyžařského týmu British Downhill, který reprezentoval Velkou Británii na Olympiádě v roce 1984, začal Eddie trénovat skoky na lyžích ve Finsku spolu s trénérem Chuckem Berghornem (Hugh Jackman). Aby měl peníze na trénink, pracoval v nemocnici pro mentálně postižené, spal v autoparcích a vařil si ze zbytků jídla. Film spolu s Hughem Jackmanem propagovali na festivalu v Sundance.

-red-
zdroj: Collider