Nepřehlédněte

Do kin míří Chůvák – vynalézavost malých ďáblů nezná hranic

Ve čtvrtek do českých kin zamíří Chůvák – novinka od producentů úspěšné německé série Fakjů pane učiteli. Zaneprázdněnému Clemensovi (Matthias Schweighöfer) chybí už jen málo k tomu, aby se mu povedl velký developerský projekt. V soukromí má ale zásadní potíže se svými dvěma dětmi, které jsou skutečnou noční můrou každé najaté chůvy. Dokáží totiž s velkým zájmem, vynalézavostí a krutostí zlikvidovat každou nově příchozí.

Chůvák (foto: Fénix Distribution)

Chůvák (foto: Fénix Distribution)

Rolf Horst (no, už jen to jméno) stojí na druhé straně barikády, neboť žije právě v oblasti, kde mají být vystavěny nové domy dle Clemensova developerského projektu. V životě se toho čtyřicátníkovi Rolfovi zatím moc nepovedlo, ale je vytrvalý a má dobré srdce. Jednoho dne se v bojové náladě vypraví do honosného sídla Clemensovy rodiny a shodou okolností je ihned pasován do role chůvy, neboť právě ve stejný čas Clemens zoufale někoho takového opět potřebuje.

Clemensovy děti už se opět těší, jak udělají novému chůvákovi ze života peklo, ale on se k jejich překvapení stane nelehkým soupeřem už ve chvíli, kdy téměř bez mrknutí oka vypije dětmi nabídnutou sklenici tabasca. Nechtěně se pak postupně stane rodinným tmelitelem a tlumičem v každodenním životě rodiny.

Chůvák (foto: Fénix Distribution)

Happyendový konec i zřejmá dějová linie jsou jistotou filmu, příjemně si ale polechtáte bránici. Jste-li rodičem podobně starých dětí, možná si dokonce po shlédnutí filmu s úlevou oddechnete, že u vás doma je ještě všechno stále v normálu.
Do kin bude Chůvák uveden s českým dabingem, v distribuci společnosti Fénix Distribution.

-red-, Dagmar Šimková

Chuvak_leaderboard_800x400