Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Febiofest hlásí další hvězdu – Daniela Brühla

Febiofest přivítá kromě Petera Morgana další velkou hvězdu. Mladého výrazného herce Daniela Brühla. Jeho dnes už světovou kariéru nastartoval německý snímek Good Bye, Lenin!, zahrál si i v hvězdně obsazených oscarových Hanebných panchartech a za roli Nikiho Laudy ve filmu Rivalové získal nominaci na Zlatý glóbus.

Daniel Brühl

Daniel Brühl

Na Febiofestu uvede novinku Kolonie, ve které je mu partnerkou Emma Watson. Brzy se také objeví v marvelácké komiksovce Captain America: Občanská válka.

Dalšími již avizovanými potvrzenými hosty jsou držitel Zlatého glóbu, mj. autor Královny Peter Morgan a legenda italského filmu režisér a scenárista Marco Bellocchio.

Dramaturgové letošního festivalu do programu zařadili sekci Uprchlíci, výrazné snímky nabízí i nejmladším divákům a celým rodinám v rámci Junior Festu a v předprodeji jsou už nyní lístky na Culinary Cinema, sekci spojující film a jídlo pořádanou ve spolupráci s Berlinale.
V pořadí třiadvacátý Febiofest startuje 17. března.

zdroj: M. Ch. Reková / Febiofest

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast