Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

KVIFF 2025: PŘEČTĚTE SI RECENZI SBORMISTRA, KARAVANU, LETNÍ ŠKOLY, 2001 NEBO TŘEBA DOKONALÉ SHODY, CITOVÉ HODNOTY A OBŘÍHO PŘEKVAPENÍ SIRAT.

Anifilm 2016 – tipy z programu (sobota 7. května)

Předposlední den festivalu bude kromě celodenního bohatého programu také ve znamení večerního slavnostního zakončení a vyhlašování výsledků mezinárodních soutěží. Ve Světozoru se můžete podívat na několik soutěžních filmů – Až na severní pól (10:00), Psychonauti, zapomenuté děti (18:00) nebo v rámci sekce Kde domov můj film Slocum sám na moři (19:30). Svůj programový blok má od 16:00 i jedna z porotkyň Chintis Lundgren. Ve 21:30 se bude promítat vítězný celovečerní film Anifilmu 2016.

V Divadle J. K. Tyla se bude v 10:00 promítat soutěžní snímek Cafard o pomstě bývalého zápasnického šampiona německým okupantům. V 15:00 se promítá Kouzelný vrch, v 17:00 Smrtelné historky. Kdo ještě neviděl Anomalisu Charlieho Kaufmana, může to napravit ve 20:00. Ve 21:30 se pak budou promítat vítězné krátké filmu Anifilmu 2016.

V 11:30 se můžete ve Schwarzenberském sále podívat na film o životě a díle významného českého filmaře Karla Zemana Filmový dobrodruh Karel Zeman. Na něj navazuje v neděli v 10.30 (Světozor) restaurovaný Vynález zkázy.
Ve 13:30 opět ve Schwarzenberském sále poběží výjimečné francouzské zpracování klasického díla Exupéryho díla Malý princ.

Večerní projekce na Masarykově náměstí nabídne ve 21 hodin novinku Pat a Mat ve filmu.

[pullquote align=“full“ cite=““ link=““ color=““ class=““ size=““]podrobný program na www.anifilm.cz[/pullquote]

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast