Captain America: Občanská válka (soutěž o vstupenky a dárky)

Ve čtvrtek do kin dorazí očekávaná marvelovka Captain America: Občanská válka. Steve Rogers coby Captain America (Chris Evans) se v ní postaví Iron Manovi Tonymu Starkovi (Robert Downey jr.). Politické tlaky totiž vyústí ve vytvoření systému zodpovědnosti vedenému vládní organizací, jež na tým super-hrdinů dohlíží a řídí ho. Nová skutečnost Avengers rozdělí na dva tábory. Jeden vede Steve Rogers, jež hájí svobodu Avengers, aby mohli bránit lidstvo bez vládních zásahů. Druhý vede Tony Stark, který překvapivě zastává myšlenku vládního dohledu a zodpovědnosti. Vybrat stranu si tak nebudou muset jen ostatní superhrdinové, ale i vy, diváci!

800_70snake3

S distribuční společností Falcon jsme pro vás připravili soutěž o 3 balíčky cen k filmu Captain America: Občanská válka. Každý obsahuje notes, odznaky a dvě 3D vstupenky na film v síti multikin CineStar.

soutez-captain-america-cw

Soutěž trvá od 4. 5. do 11. 5. 2016 včetně. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu “Občanská válka”.

Děkujeme distribuční společnosti Falcon a síti multikin Cinestar.
falcon-38-logo_1356004558

cinestar

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.