Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Dory se i v dalším traileru pořád hledá (video)

Je tu další čerstvý trailer s českým dabingem očekávaného animáku Hledá se Dory. Studio vybralo pro pokračování hitu Hledá se Nemo novou hlavní postavu. A tvůrci vědí, co činí! Bláznivá a velmi zábavná rybka de stala krátce po uvedení prvního dílu jednoznačně nejoblíbenější postavou celého filmu u dětí i dospělých. Stát se hlavní hvězdou dvojky si tedy rozhodně zasloužila. Společně s Marlinem a Nemem se vydá na strhující dobrodružství napříč oceánem, až do prestižního Mořského akvária v Kalifornii, kde se léčí nemocní mořští živočichové. A proč? Vzpomene si, že kdysi měla také rodiče. A vydá se je s kamarády hledat.

Při hledání maminky a tatínka potkává Dory tři svérázné obyvatele Mořského akvária: První je Hank, nerudný chobotničák, který úspěšně uniká zřízencům; druhý je Bailey, samec běluhy, který sám sebe přesvědčil, že mu nefunguje echolokace, a třetí je krátkozraká velryba jménem Naděje. Při prohledávání moderního akvária dojde Dory se svými kamarády k poznání, že své blízké máme nejraději kvůli jejich nedostatkům, a že to nejdůležitější na světě je přátelství a rodina.

[pullquote align=“full“ cite=““ link=““ color=““ class=““ size=““]Další dva předchozí trailery najdete na našem YouTube kanále[/pullquote]Jak to všechno dopadne se dětští i dospělí diváci dozví v kinech od 16. června.

zdroj: Falcon © 2016

Hledá se Dory cz poster

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast