51. MFF KV | Dornan dorazil do Varů – večer uvede Anthropoid (fotky)

Idol ženských srdcí Jamie Dornan dnes odpoledne dorazil do Varů. Je to v krátké době podruhé, kdy se v západočeském městě na prestižním festivalu objevuje. Loni zde představil projekt Anthropoid. Letos už přijíždí s hotovým filmem, aby osobně s režisérem a hereckou delegací uvedl jeho světovou premiéru v rámci slavnostního zahájení 51. ročníku karlovarského festivalu. Ve filmu si zahrál postavu Jana Kubiše, jednoho z českých parašutistů pověřených úkolem zabít Heydricha.

Jamie Dornan se fotí s fanoušky před hotelem Pupp

Jamie Dornan se fotí s fanoušky před hotelem Pupp

kviff-51-2016-logoFilm o atentátnících na zastupujícího říšského protektora Heydricha uvede Dornan spolu s režisérem Seanem Ellisem a herci Toby Jonesem, Aňou Geislerovou, Alenou Mihulovou a Václavem Neužilem.
Severoirský herec Jamie Dornan naposledy zazářil díky hlavní roli Christiana Greye v hitu Padesát odstínů šedi(2015). Dornan získal uznání kritiky za roli krutého sériového vraha v seriálu The Fall, jehož třetí řada se začne vysílat v roce 2016.

Delegace Anthropoidu pozdraví diváky nejdříve na červeném koberci, před Velkým sálem hotelu Thermal po 17. hodině. Poté uvede veřejné projekce filmu Anthropoid v Malém sále (19.45) a Kongresovém sále (20.00) v hotelu Thermal.

Aňa Geislerová s Jiřím Bartoškou

Aňa Geislerová s Jiřím Bartoškou

foto: Film Servis Festival Karlovy Vary
-red-

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.