Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

Justice League a Wonder Woman – další CZ trailery z Comic Conu

A další nášup lokalizovaných trailerů z Comic Conu je tady. Tentokrát tu máme dvě komiksovky. Wonder Woman se objevuje v obou trailerech. Příští rok v červenci dorazí do kin její vlastní film a už v polovině listopadu se objeví i v Justice League. Oba trailery stojí za to! Užijte si je, Justice League vám navíc přinášíme ve 4K rozlišení.

Wonder Woman (v kinech od 1. července 2017)

V pořadí čtvrtý film filmového DC universe a první sólový film komiksové hrdinky vůbec. Je jí Diana Prince, známá jako Wonder Woman. Své schopnosti již předvedla v Batman v Superman, tentokrát se ale dozvíme něco o zrodu její postavy. Podíváme se na ostrov Amazonek, kde ztroskotá Steve Trevor, (Chris Pine ze Star Treku) toho najde naše známá Diana a jelikož je Steve prvním mužem, kterého kdy viděla, přeskočí ihned jiskra.

Wonder Woman (foto: Warner Bros)

Wonder Woman (foto: Warner Bros)

Režíruje Patty Jenkins, což je autorka oceňované Zrůdy, takže by nás měla čekat solidní podívaná. Uvidíme, jak si Wonder Woman povede v Justice League, ve své sólovce ale také předvádí parádní věci. Jelikož je příběh zasazen, mimo jiné, do období 1. světové války, uvidíme WW, jak si to vyřizuje s armádou německých vojáků nebo jak umí se štítem odrazit minometnou střelu či střelbu ze samopalů. Z přehršle komiksových fláků, které se na nás řítí v příštích letech, je Wonder Woman akční jízdou, na kterou se s čistým svědomím těšíme. A to nejen kvůli křivkám Gal Gadot.

Justice League (v kinech od 16. listopadu 2017)

Přímé pokračování Batman v Superman nám kromě Batmana, Wonder Woman a Supermana nabídne další tři nové bojovníky. Mohli jsme je zahlédnout při emailové konverzaci v BvS, kdy každý hrdina dostal krátké uvozující video. Tvůrci slibují opuštění od vážného tónu, který nastolil Muž z oceli a BvS, a zavázali se k většímu humoru. Jestli (a to hlavně u BvS) může za „neúspěch“ filmů vážný tón nebo spíš scénář posuďte sami.

Justice League (concept art)

Justice League (concept art)

Je také nutné připomenout, že od Batman v Superman se čekaly mnohem větší věci a to po finanční a hlavně kvalitativní stránce. V Justice League půjde hlavně o skládání nového týmu. Batman zde bude hledat superhrdiny s nadpřirozenými schopnostmi kvůli nové hrozbě. Záporákem by měl být Steppenwolf a později Darksaid. První je o něco slabší, každopádně je to bůh a hlavně strejda Darksaida, kterému se také říká Bůh zla a je mimochodem silnější než Superman. Vznik Justice League je tedy pochopitelný a obavy Batmana oprávněné.

připravil: Petr Račko, Totalfilm.cz
foto/video: Freeman Entert., Warner Bros., Totalfilm.cz

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast