Druhý trailer Rogue One: Star Wars Story je tu ! (video CZ titulky i dabing)

Takže v prosinci je tu zase. Kultovní sága Star Wars. Tentokrát se nejedná o pokračování zavedených epizod, máme tu před sebou spin-off, mezidíl, který nás zavede těsně před epizodu 4. A příběh vyprávění bude pěkně vzrušující. Parta povstalců se pokusí uloupit plány k Hvězdě smrti. Podívejte se na čerstvý trailer Rogue One: Star Wars Story. Máme ho jako vždy dabovaný i titulkovaný.

Za režii je zodpovědný Gareth Edwards, režisér nové Godzilly a Zakázané zóny a na vizuální stránce je to sakra znát. Spin-off do zavedeného pojetí zapadá, ale také z něj lehce vyčnívá. Mělo by to odpovídat i příběhové stránce, kdy nás čeká vlastně vojenský velkofilm ze Star Wars světa. Je tu cítit osudovost a tíživost situace, efekty až na pár detailů vypadají výtečně a uvěřitelně. Trailer je opravdu strhující, atmosférický a překroucené melodie Johna Williamse od Alexandra Desplata vám způsobí mrazení po celém těle.

 

Co asi fanoušci Star Wars neradi uslyší, je přítomnost drbů o problémech při natáčení. Rogue One prý podstoupilo rozsáhlé přetáčky, jelikož se hlavounům studia Disney nelíbil hrubý sestřih filmu, kdy údajně mělo jít skutečně o parťácky laděný, vojenský velkofilm a to by, v očích kravaťáků, znamenalo menší zájem ze strany diváctva.

Doufejme tedy, že se skutečně jedná pouze o drby a jedná se o jen ty běžné dotáčky, které jsou přítomny skoro u každého natáčení hollywoodského blockbusteru. Byla by velká škoda, kdyby se další režisérská vize rozpadla pod nánosem tabulek a grafů producentů, s ohledem k faktu, že tyto vize pomáhají k divácké spokojenosti. Nebo vy snad chcete každý rok vidět ty stejné Hvězdné války?

Do českých kin se Rogue One podívá 15.12.2016 v distribuci společnosti Falcon.

připravil: Petr Račko, Totalfilm.cz
foto/video: Falcon, Disney, Lucasfilm © 2016

rogue-one-CZ-teaser-plakat

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.