Trailery týdne | Underworld, Collateral Beauty, Santa a Pod rouškou noci

Čtyři nejdůležitější trailery tohoto týdne jsme pro vás opět vytipovali z nabídky našeho YouTube kanálu. Pokračování série Underworld s Kate Beckinsale slibuje upíří zábavu ve 3D. Velmi zajímavý je trailer k novince Collateral Beauty. Skvěle obsazené drama režiséra Davida Frankela má opravdu sugestivní trailer. Po letech se vrací Billy Bob Thornton jako Santa. A první ukázku své novinky poslal do světa režisér a herec Ben Affleck, je jím gangsterské drama z doby prohibice Pod rouškou noci.

Underworld: Krvavé války (od 8. prosince 2016)

Kate Beckinsale se vrací v roli Selene. Michael se probouzí z kryogenního spánku a pátrá po ní a její dceři. Vydrží rasy žít ve znovu sjednaném míru? Uvidíme v prosinci.

Collateral Beauty: Druhá šance (od 22. prosince 2016)

Dramatický příběh otce, který přišel o dítě a propadá se do samoty, má v hlavní roli výrazného Willa Smithe. Ale film je napěchovaný dalšími hvězdami včetně Kate Winslet, Helen Mirren, Edwarda Nortona či Keiry Knightley. A novinka má mimořádně dobře střižený a hudebně podbarvený trailer. Trochu nám připomíná sugestivnost traileru Atlasu mraků.

Santa je pořád úchyl (od 1. prosince 2016)

Tohle není pro každého. Ale fanoušci prvního filmu z roku 2003 se hodně těší. Billy Bob Thornton rebel je a rebely hrát umí. Velmi nekorektní scénář a absurdní situace rámují i pokračování. Podívejte se na trailer, který není pro slabší povahy.

Pod rouškou noci (od 12. ledna 2017)

Ben Affleck přichází s dalším filmem, ve kterém si zahrál a zároveň ho režíroval. Pod rouškou noci je příběh z doby prohibice, který sleduje osud několika hrdinů ve světě organizovaného zločinu.

zdroj: Falcon, Freeman Entertainment, Bioscop © 2016