Nepřehlédněte

Čerstvý finální trailer Rogue One: Star Wars Story (CZ video)

Máme tu finální trailerovou palbu na prosincový Rogue One: Star Wars Story. Kdo by to byl řekl, že letošní letní filmovou sezónu bude zachraňovat Doctor Strange na podzim a Rogue One v prosinci!
Rogue One není plnokrevným pokračováním. Jde o spin-off, mezidíl, který je časově zařazen mezi Pomstou Sithů a Novou nadějí a půjde tu o loupež plánů samotné Hvězdy smrti. A pokud to ještě nevíte a ptáte se, jestli se tu zastaví i on… Tak ano, Darth Vader se v nejnovějších Star Wars objeví. Jak velkou bude mít v příběhu roli se samozřejmě pečlivě tutlá. Mimochodem, Alexandtra Desplata nahradil na postu skladatele startrekovský Michael Giacchino.


Přirozený vizuální styl

Na Rogue One mně již od prvních trailerů zaujal trošičku odlišný vizuální styl, takřka vojenský, který dopomáhá k uvěřitelnosti prostředí. Najednou mi připradají vesmírné lodě o něco reálnější, výbuchy přirozenější. Zde se totiž nezapře styl Garetha Edwardse. Je to skutečně, jako kdyby jste křížili epizodu 7 s jeho realistickou Godzillou z roku 2014.
S minulým trailerem jsme psali, že film absolvoval rozsáhlé přetáčky, kdy se studiu nelíbila právě až moc velká odlišnost od předchozích Star Wars počinů. Edwards prý skutečně dodal válečný film ze světa Star Wars o partě rebelů. To by nám samozřejmě bylo po chuti, můžeme tedy jen hádat, nakolik se původní střih bude lišit od toho, který uvidíme v prosinci.
Nejnovější ukázka totiž pokračuje v nastoleném tempu a žádnou velkou odlišnost cítit není. Prozrazuje tentokrát něco více o příběhovém pozadí, mihne se opět samotný Vader a všechno vypadá výborně. Dokonce se nebojím říct, že ještě lépe, než ukázky na epizodu 7.
Co bychom měli chtít víc? Neuvěřitelně se těšíme na prosinec.
Rebelové začnou řádit už 15. prosince 2016!

Petr Račko, Totalfilm.cz
zdroj videa a vizuálu: Falcon © 2016

film-plakat-orig-rogue-one-star-wars-story

%d blogerům se to líbí: