Doctor Strange se blíží – chcete vidět prequel? Bude se promítat jen jednou v IMAX Praha

Doctor Strange se pomalu blíží. Na konci října vstoupí do našich kin. Ale už příští týden bude mít pár vyvolených speciální příležitost vidět v pražském IMAX bonusový materiál filmu. Jakýsi prequel nebo chcete-li představení této postavy. Materiál se bude promítat pouze 11. října v kině IMAX od 19:00. Jak se tam dostat? Čtěte dál.

Vstupenky na tuto projekci nejsou volně k prodeji. Získat je však můžete přímo od Dr. Strange, který se bude pohybovat v blízkosti kin Cinema City, a to:
Středa 5. 10. od 13:00-15:00 – OC Nový Smíchov
Čtvrtek 6. 10. od 13:00-15:00 – OC Atrium Flora
Pátek 7. 10. od 13:00-15:00 – prostory kina Cinema City Galaxie
Vstupenky však nedostanete jen tak zadarmo, musíte se prokázat heslem, které bude ten den možné zjistit od moderátorů na rádiu Expres.

Studio Marvel uvádí film Doctor Strange o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangovi, jehož život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožnila používat ruce. Když ho tradiční medicína zklame, je Strange nucen hledat uzdravení a naději jinde. A tak se vypraví na mystické, odloučené místo známé jako Kamar-Taj. Brzy zjistí, že Kamar-Taj není jen chrámem uzdravení, ale i základnou pro boj s temnými silami, jež chtějí zničit naši realitu. Zanedlouho si musí Strange – vybavený novými magickými schopnostmi – vybrat, zda se vrátí k původnímu životu plnému bohatství a slávy, anebo se všeho vzdá a bude bránit svět jako nejmocnější kouzelník ve vesmíru.

V sobotu 8. 10. speciální video Doctor Strange na YouTube kanále

Ještě předtím vám ale už tuto sobotu na našem YouTube kanále nabídneme speciální film o filmu s ukázkami a rozhovory s Benedictem Cumberbatchem, Tildou Swinton a Rachel McAdams.
Video jsme připravili ve spolupráci s distribuční společností Falcon, která snímek 27. října uvede do kin.

drstrange-poster-a1-page-001