Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

JIŘINA BOHDALOVÁ SE V NEDĚLI NA ČT1 PŘEDSTAVÍ V DRAMATU JIŘÍHO STRACHA SVATÁ, HRAJE PŘEŽIVŠÍ VĚZENKYNI GULAGU. TRAILER ZDE

Fantastická zvířata zítra dorazí do Londýna i Prahy – čeká nás týden s Rowlingovou!

Už zítra proběhne česká i evropská slavnostní premiéra jednoho z nejočekávanějších filmů roku. Fantastická zvířata a kde je najít od J. K. Rowlingové dorazí k českým divákům ve čtvrtek. V úterý ale budeme sledovat evropskou i českou premiéru. Ta evropská se bude konat klasicky v Londýně a sledovat ji budete moci v přímém přenosu.

Už zítra večer budeme vědět, jaký film je a přineseme vám první dojmy. V Londýně začne evropská premiéra v 18:45 našeho času a sledovat ji můžete přímo na našem webu nebo YouTube kanále Warner Bros. Kolem úterní desáté hodiny večerní vám přineseme první dojmy z filmu a už ve středu rozsáhlou recenzi. Zkrácený záznam z premiéry si poté druhý den můžete pustit na našem kanále.
Ve čtvrtek vás kromě příběhu J. K. Rowlingové čeká také velká soutěž o super dárky k filmu, kterou jsme pro vás připravili s distribuční firmou Freeman Entertainment. V pátek se podíváme na kloub postavám z filmu a o víkendu jsme připravili ještě jedno překvapení. To ale zatím neprozradíme.

Všechna videa k filmu najdete v playlistu zde: http://bit.ly/2eyQ68U

fantasticka-zvirata-cz-plakat

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast