Nepřehlédněte

Anděl Páně 2 přepsal historické tabulky návštěvnosti – přišlo na něj 200 tisíc lidí

Po prvním týdnu je jasno. Anděl Páně 2 se stává nejúspěšnějším českým filmem, podle návštěvnosti prvního víkendu v kinech. Od čtvrteční premiéry film vidělo podle údajů distributora, společnosti Falcon 199 300 diváků. Až doposud žebříčku kralovala komedie Babovřesky se 140 236 diváky. Se započítáním návštěvnosti předpremiérových představení má v této chvíli film Anděl Páně 2 na svém kontě již 222 678 diváků. Anděl Páně 2 jako první český film rovněž prolomil nadvládu víkendové návštěvnosti zahraničních titulů a dostal se do první desítky všech nejnavštěvovanějších filmů za první víkend v České republice.

Anděl Páně 2 (foto: Marlene Film Production)

Anděl Páně 2 (foto: Marlene Film Production)

Příběh  filmu Anděl Páně 2 se odehrává v předvečer svátku sv. Mikuláše, v době mikulášského koledování. Chudé Anežce, převlečené za Mikuláše však chybí do trojice čert a  anděl. A tak jí Petronel s Uriášem trochu vypomohou.

S hlavními hrdiny pohádky Anděl Páně 2 se můžete setkat rovněž „naživo“ 5.12. od 18 do 19 hodin na pražském Staroměstském náměstí. Připraveny jsou ukázky z filmu, beseda s herci a režisérem, soutěže i autogramiáda.

-red-
zdroj: Falcon © 2016

andel-pane-2-vizual-horizont

Článek jsme oštítkovali takto: