Nepřehlédněte

Kráska a zvíře s Emmou Watson má nový trailer (video)

Další trailer na velmi očekávanou Disney adaptaci Krásky a zvířete je venku. Podívejte se na titulkovanou nebo dabovanou verzi. Do kin vejde klasický příběh v novém zpracování 16. března v distribuci společnosti Falcon. Krom Emmy Watson se ve filmu objeví Dan Stevens (Panství Downton) jako Zvíře a dále pak Luke Evans, Emma Thompson, Kevin Kline, Ewan McGregor, Stanley Tucci a další.

Klasický příběh o Krásce a zvířeti se svým ponaučením o tom, že skutečnou krásu lidé nosí ve svém nitru, pochází z Francie 18. století, kdy byla Gabrielle-Suzanne Barbot de Villeneuve publikována první verze této pohádky pod názvem La Belle et la Bête. Motivy tohoto příběhu jsou neméně relevantní i v současnosti a i nadále přitahuje pozornost vypravěčů, což vedlo ke vzniku bezpočtu jeho interpretací v nejrůznějších médiích. Ale za jeho vrcholnou podobu je považován animovaný film společnosti Disney z roku 1991, nominovaný na Oscara.

Charakterové plakáty (pro zvětšení klikněte)

Film nabízí divákům pohled na princův život dříve, než se stal zvířetem, a také na události, které z něj učinily muže, jenž si svou kletbu zasloužil. Více se věnuje také osudům Krásky předtím, než se vydá na zámek a setká se se zvířetem a pomáhá tak vysvětlovat, co mají ti dva společného a proč se z nich stali ti, kým nyní jsou.

-red-
zdroj: Falcon © 2017