Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Lego® Batman film – velká soutěž o super dárky k filmu

A je to tu. Po zjevení, jakým byl před časem Lego® příběh přichází jedna z nejpopulárnějších postav původního filmu. Batman dostal svůj vlastní biják a už teď můžeme prozradit – dopadlo to skvěle. Ještě předtím, než si budete moci přečíst naši recenzi, máte možnost soutěžit o skvělé a originální Lego® dárky. Soutěž jsme připravili s distributorem filmu Freeman Entertainment, který dnes snímek uvádí do kin. Podívejte se také na čerstvý film o filmu. Najdete v něm totiž správnou odpověď na naši soutěžní otázku.

V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh“ stal celosvětovým fenoménem, se nese i LEGO Batman. Ale v Gothamu se chystají velké změny, a pokud chce Batman zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, bude možná nucen přehodnotit svůj pohled na svou dosud fungující jednočlennou skupinu občanské bdělosti a sebeobrany a snažit se spolupracovat i s ostatními. A možná, ale opravdu jen možná, naučit se trochu uvolnit a získat nadhled.

Soutěž o dárky k filmu Lego® Batman film


Vyhrát můžete 8x Batham in Phantom Zone, 6x chlapecké triko, 6x čepici, 2 stavebnice Ledový útok a 4 stavebnice Jokerův útěk. Jeden šťastlivec vyhraje luxusní budík Batman.
[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’Email‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Kolik ve světě vydělal LEGO PŘÍBĚH?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’468 milionů dolarů,322 milionů dolarů,980 milionů dolarů’/][/contact-form]

Soutěž trvá od 9. února do 15. února 2017. Pokud chcete použít soutěžní email soutez@totalfilm.cz, nezapomeňte uvést do předmětu „Lego Batman film“. Formulář smí soutěžící odeslat pouze jednou. Pokud ho odešle víckrát, bude jeho IP adresa ze soutěže vyřazena.
Dodavatelem cen je distribuční společnost Freeman Entertainment.

Víte že je od včerejška venku také nový Lego® Ninjago film trailer? Do kin se další Lego film podívá v září.

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast