Nepřehlédněte

Strážci Galaxie podruhé – nadupaný nový trailer (video)

Jako první viděli čerstvý trailer k dvojce Strážců Galaxie diváci Show Jimmyho Kimmela, kde byl jako host Chris Pratt. Pár hodin poté se na nadupanou upoutávku Strážců Galaxie vol. 2 můžete podívat i vy. A jo, je skvělá, i když postrádá svěžest ukázek na jedničku. Netlačí se tu na pilu, neprozrazují se příběhové zákruty. Jen se jednoduše oznamuje, že se Strážci blíží, a že to bude zase pecka. Ono to stačí. Jen doufejme, že ty trumfy jsou opravdu ukryté v hloubi nadcházejícího filmu, i když porazit v tomto ohledu první díl bude velice tvrdý oříšek. Jestli se ho Jamesi Gunovi podařilo rozlousknout se dozvíme už 4. května 2017.

Pro Marvel je tenhle film zásadní. I když se oficiálně uvádí, že tu nepotkáme ani Thanose, ani náznaky příletů Strážců na Zem, nebude to tak úplně pravda. Noví Avengers se už zběsile točí i za účasti osazenstva Strážců galaxie, takže je tenhle film jejich jedinou šancí, jak svůj příchod na naši planetu správně zpropagovat. Ledaže by se tohle všechno vysvětlilo až v Thorovi na podzim, to se ale nejeví příliš pravděpodobně.

Poprvé také uvidíme Peterova otce, Ega, se kterým se už malinko pracovalo v jedničce. Je to pořádný borec. Jedná se vlastně o živoucí planetu, která na sebe může vzít i lidskou podobu, hraje ho Kurt Russel. Co chcete víc.

Petr Račko, Totalfilm.cz

zdroj: Falcon/Marvel © 2017