Vyhrajte 4DX lístky do kina na Logan: Wolverine!

Jak už víte z naší recenze, Logan se stal filmovou událostí konce filmové zimy. Hugh Jackman se tímto filmem rozloučil s rolí Wolverina a to opravdu famózně. Nyní máte díky Cinema City možnost vyhrát lístky na 4DX představení Logana. 

Z X-Menů přežívá krom Wolverina ještě Charles Xavier známý také jako Profesor X (Patrick Stewart), který je ale vážně nemocný. Společně se ukrývají v opuštěné továrně na americko-mexické hranici. Jejich utajení ale skončí, když se objeví Laura, dívka, která má překvapivě stejné schopnosti jako Wolverine a v patách má navíc nelítostné pronásledovatele. Ve chvíli, kdy Wolverine a Profesor X přijmou Lauru „do rodiny”, stávají se z nich štvanci. A tak přichází čas, aby Wolverine v sobě našel zbývající vůli a sílu nejen k boji, ale i k tomu, aby Lauře předal své zkušenosti. Film Logan: Wolverine můžete navštívit v multiplexech Cinema City, sále 4DX a kině IMAX od 3. března. Více informací o jednotlivých projekcích najdete na www.cinemacity.cz

Soutěž o 5×2 vstupenky na 4DX do Cinema City

Logan (foto: CinemArt)

SOUTĚŽ SKONČILA, DĚKUJEM VŠEM ZA ÚČAST
Výherci: Jan Krása, Tomáš Lerincz, Tereza Látalová, Vjačeslav Antipov, Jana Krátká
Správná odpověď: Dafne Keen

Soutěž trvá od 7. března do 9. března 2017. Pokud chcete použít soutěžní email soutez@totalfilm.cz, nezapomeňte uvést do předmětu „Logan“. Formulář smí soutěžící odeslat pouze jednou. Pokud ho odešle víckrát, bude jeho IP adresa ze soutěže vyřazena.
Dodavatelem cen je Cinema City.