Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Vyhrajte 4DX lístky do kina na Logan: Wolverine!

Jak už víte z naší recenze, Logan se stal filmovou událostí konce filmové zimy. Hugh Jackman se tímto filmem rozloučil s rolí Wolverina a to opravdu famózně. Nyní máte díky Cinema City možnost vyhrát lístky na 4DX představení Logana. 

Z X-Menů přežívá krom Wolverina ještě Charles Xavier známý také jako Profesor X (Patrick Stewart), který je ale vážně nemocný. Společně se ukrývají v opuštěné továrně na americko-mexické hranici. Jejich utajení ale skončí, když se objeví Laura, dívka, která má překvapivě stejné schopnosti jako Wolverine a v patách má navíc nelítostné pronásledovatele. Ve chvíli, kdy Wolverine a Profesor X přijmou Lauru „do rodiny“, stávají se z nich štvanci. A tak přichází čas, aby Wolverine v sobě našel zbývající vůli a sílu nejen k boji, ale i k tomu, aby Lauře předal své zkušenosti. Film Logan: Wolverine můžete navštívit v multiplexech Cinema City, sále 4DX a kině IMAX od 3. března. Více informací o jednotlivých projekcích najdete na www.cinemacity.cz

Soutěž o 5×2 vstupenky na 4DX do Cinema City

Logan (foto: CinemArt)

SOUTĚŽ SKONČILA, DĚKUJEM VŠEM ZA ÚČAST
Výherci: Jan Krása, Tomáš Lerincz, Tereza Látalová, Vjačeslav Antipov, Jana Krátká
Správná odpověď: Dafne Keen

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’Email‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Kdo ztvárnil roli dívky Laury, která má stejné schopnosti jako Wolverine?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’Dafne Keen,Olivia Munn,Alexandra Shipp’/][/contact-form]

Soutěž trvá od 7. března do 9. března 2017. Pokud chcete použít soutěžní email soutez@totalfilm.cz, nezapomeňte uvést do předmětu „Logan“. Formulář smí soutěžící odeslat pouze jednou. Pokud ho odešle víckrát, bude jeho IP adresa ze soutěže vyřazena.
Dodavatelem cen je Cinema City.

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast