Dvojka Kingsmana konečně odhalila první trailer – stojí za to! (video)

Jedno z největších překvapení roku 2014, zdařilá parodie na špionážní filmy Kingsman: Tajná služba se dočkala pokračování. Po několikaměsíčním čekání jsme se dnes dočkali první fantastické ochutnávky. Trailer Kingsman: Zlatý kruh slibuje opět dokonalou zábavu se staronovým obsazením. Hned začátek traileru se známým hudebním motivem a hlasem Colina Firtha nám zvedl chlupy na rukou (dokonce i u naší kolegyně). Podívejte se na video!

Základna Kingsmanů je zničena a k tomu všemu je svět držen jako rukojmí. Na naše hrdiny čeká spousta nových úkolů i nebezpečných překážek. Vyhledají spřátelenou špionážní organizací Statesman, která se nachází v Státech a zrodila se přibližně ve stejném obdoví jako Kingsmani. Obě dvě agentury se dají dohromady, aby porazili nebezpečného nepřítele a zachránili tak svět.

Opět režíruje Matthew Vaughn. A krom Tarona Egertona v hlavní roli se na plátna ve špionážní komedii vrací i Mark Strong a Colin Firth (zatím nevíme, jak je to možné, protože v jedničce dopadl docela špatně). Nováčky budou další skvělá jména jako Halle Berry, Julianne Moore, Channing Tatum ale objeví se tu i zpěvák Elton John a herecká legenda Jeff Bridges.

Jak je vidět z traileru, na efektech se rozhodně nešetřilo. Tvůrcům dal úspěch jedničky jednoznačnou zelenou od studia a na výsledku to bude evidentně hodně vidět. Málokdy nemáme strach z pokračování. Tady je to ještě navíc podpořeno osobou režiséra, který je známý tím, že je velký puntičkář a nepustil by ven nic, co by nebylo perfektní. Máme se na co těšit. Filmový podzim vypadá velmi slibně. A společně s trojkou Thora je Kingsman: Zlatý kruh rozhodně náš favorit. Do kin se podívá 5. října.
-red-

foto/video: CinemArt/20th Century Fox © 2017