Spider-Man v novém traileru (Toma Hollanda dabuje Adam Mišík)

Čerstvý trailer nadcházejícího letního hitu Spider-Man: Homecoming se velmi povedl. Uvádí totiž Petera Parkera jako typického teenagera dnešních dnů. Jeho vrstevníci by totiž stejně jako on ze superhrdinských zážitků zřejmě vytvářeli blogy a fotky strkali na sociální sítě. Inu, svět se mění a superhrdinové s ním. Krom titulkovaného traileru si můžete pustit i dabovanou verzi. V titulní roli v ní Toma Hollanda dabuje Adam Mišík. Adam má s dabingem zkušenosti a Hollanda daboval už loni v Občanské válce. K Hollandovi jeho hlas vážně skvěle sedí. Posuďte sami.

Nová pavoučí inkarnace s tváří Toma Hollanda se s úspěchem představila v Občanské válce. Odtud to už to bylo jen kousek k sólovce, která přichází nyní a tentokrát v distribuci studia Sony.

Co tedy od Homecomingu čekat? Především nového Spider-mana, který se kamarádí s Tonym Starkem. Od něj mimochodem získá vylepšený oblek. Bude se bojovat proti Vulturovi v podání Michaela Keatona, který se opět vrací do komiksového žánru, tentokrát v roli záporáka. V Homecomingu bude vlastnit firmu, zabývající se odklízením škod po bojích Avengerů, přičemž nejrůznější věci, které na těchto bojištích nalezne pak ještě prodává na černém trhu. Potíž ale nastane, když Stark založí podobnou firmu a přebere mu většinu zakázek. Oheň je hned na střeše.

Premiéru v Česku přichystal distributor Falcon na 6. červenec.

-red-
video: Falcon © 2017