Nepřehlédněte

Hvězdně obsazená Vražda v Orient expresu má první trailer – v kinech na podzim

Další adaptace notoricky známé detektivky od Agathy Christie Vražda v Orient expresu spatřila světlo světa. Už nějakou dobu známe skvělé herecké obsazení, které zdobí novinku režiséra a zároveň představitele Hercula Poirota Kennetha Branagha. Na palubě luxusního vlaku mu ale nebude sekundovat nikdo menší než Judi Dench, Penelope Cruz, Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Michael Peña nebo nekonformní baleťák Sergej Polunin. Podívejte se na první ukázku, která slibuje opravdu luxusní zážitek. Do kin film uvede CinemArt v listopadu.

Jedna z nejslavnějších adaptací Vraždy v Orient expresu vznikla v roce 1974 v Británii a byla také obsazena špičkou tehdejší herecké garnitury v čele s Albertem Finneym, Lauren Bacallovou, Ingrid Bergmanovou (ta za svůj výkon ve filmu obdržela Oscara i Zlatý globus), Jacqueline Bisset či Seanem Connerym. V tomto smyslu se tedy Kenneth Branagh rozhodně nenechal zahanbit a povolal herecké špičky současné doby.
Vizuál novinky vypadá velmi povzbudivě a budeme doufat, že Johnny Depp do filmu nepřenese nic z Mortdecaie, kterého svým vzhledem v traileru nebezpečně připomíná. V každém případě se těšíme!

-red-
foto/video: CinemArt © 2017