Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

VÍTÁME VÁS NA NAŠEM NOVÉM WEBU.

Soutěž s Transformers – Poslední rytíř je právě v kinech

Vůdce Autobotů Optimus Prime zmizel. Světem zmítá zuřivá válka mezi lidmi a ostatními Transformery. V pořadí pátý film Transformers: Poslední rytíř, který přímo navazuje na čtvrtý díl, jenž nesl podtitul Zánik, asi nemohl mít beznadějnější výchozí situaci. Režisér Michael Bay, který je duchovním otcem téhle velmi úspěšné série, tvrdí, že pátý díl je jeho posledním, a že chce proto odejít s „pořádným ohňostrojem“. V jeho pojetí zní ta slova fanouškům velmi výpravných akčních filmů jako rajská hudba. Vyražte do kina na nejnovější opus Michaela Baye a soutěžte s námi o exkluzivní ceny od distributora filmu, společnosti CinemArt.

Automechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg) má s Transformery bohaté zkušenosti a válce navzdory se spojí s „nepřítelem“ Bumblebeem. Jejich společným cílem je nalezení důvodu, proč se Transformers po staletí vracejí na Zemi. Odpověď na tuhle otázku jim může dát významný historik a asi největší teoretický znalec Transformers Edmund Burton (Anthony Hopkins), který věří, že právě v minulosti lze najít klíč k ukončení války a záchraně lidstva. Velmi nesourodou skupinku doplňují ještě krásná oxfordská profesorka (Laura Haddock) a osiřelá puberťačka Izabella (Isabela Moner), která toho na svůj věk zažila s Transformery až příliš. Je i filmové diváky čeká příběh, který se odehrává v časoprostoru několika set let, na několika kontinentech. Dozví se, k čemu doopravdy sloužily kameny ve Stonehenge, a možná nakonec naleznou i ztraceného Optima Prima.

Kromě režírujícího Michaela Baye je dalším harcovníkem, který pamatuje začátky Transformers, herec Josh Duhamel, jehož postava od prvního dílu povýšila na armádního generála. I z jeho vzpomínek na natáčení je patrné, že se máme na co těšit. „Michael Bay se zase překonal. Řekli byste, že mu po čtyřech dílech dojdou nápady, ale ono ne. Každý natáčecí den pro mě byl nezapomenutelný. Už jsem s ním pracoval, takže jsem měl přibližnou představu, jak bude ta která scéna vypadat. Ale realita všechno přebila,“ říká Duhamel.

Soutěž s filmem Transformers: Poslední rytíř

Soutěžíme o cestovní šachy, přívěsky a figurky Transformerů
[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Jakou postavu hraje v nejnovějším pokračování Josh Duhammel?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’Ochránce Transformerů,Armádního generála,Člena likvidační jednotky’/][/contact-form]

Soutěž trvá od 22. června do 29. června 2017. Pokud chcete použít soutěžní email soutez@totalfilm.cz, nezapomeňte uvést do předmětu „Transformers″
Dodavatelem cen je společnost CinemArt, a.s.

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast