Spider-Man Tom Holland slaví narozeniny a posílá videopozdrav do Česka

Britský herec Tom Holland se už brzy představí ve vlastní sólovce, v roli Petera Parkera neboli Spider-Mana. Snímek Spider-Man: Homecoming bude mít premiéru už 6. července. Holland svůj velký film dostane tak trochu k narozeninám. Právě dnes – 1. června slaví jedenadvacetiny a do Česka posílá videopozdrav a zároveň pozvánku do kina. Podívejte se.

Tom se narodil 1. června 1996 v Londýně do rodiny fotografky Nicoly a spisovatele Dominica. Je nejstarší ze čtyř bratrů. Jako dítě se začal intenzivně věnovat tanci a v roce 2008 ho to přivedlo až na prkna West Endu do muzikálu Billy Elliot.
S Naomi Watts a Ewanem McGregorem si zahrál ve filmu Nic nás nerozdělí a objevil se i ve filmu Rona Howarda s Chrisem Hemsworthem V srdci moře. Před dvěma lety přišla jeho první televizní role v historickém seriálu Wolf Hall. V roce 2015 bylo také oznámeno, že byl obsazen do role Spider-Mana. Poprvé se v této ikonické roli objevil loni ve filmu Captain America: Občanská válka.

Jak už bylo řečeno, spider-maní sólovka se v kinech představí už za měsíc. Už nyní je ale naplánována dvojka, ale Tom teď především točí první část epického dobrodružství Avengers: Infinity War. “Pamatuju si den, kdy jsem šel na první Avengers do kina s kamarádem a ani ve snu by mě nenapadlo, že bych se mohl někdy objevit v jednom z takových filmů a hrát Spider-Mana. Cítím se, jako bych byl na vrcholku světa, je to vážně ohromující,” řekl Tom u příležitosti první klapky Avengers: Infinity War. Bližší informace o produkci chystaného filmu a pohled na plac si můžete užít v následujícím videu s českým překladem.

-red-
foto/video: Falcon / Totalfilm © 2017

%d blogerům se to líbí: