Velká filmová soutěž s pixarovkou Auta 3

Do kin už ve čtvrtek přijede Blesk McQueen (v českém znění ho mluví Richard Krajčo). Není to už úplně nejmladší závoďák a na paty mu notně šlape Hrom. Po prohraném závodě se Blesk zotavuje a neví co bude dál. Ve filmu Auta 3 se naštěstí ocitne ve staronové stáji a po bok dostane trenérku Cruz Ramirézovou. Ale kdo koho vlastně trénuje? Každopádně je jasné, že Blesk sám rozhodne o tom, kdy skončí jeho závodní kariéra. S distributorem filmu, společností Falcon jsme pro vás připravili soutěž o skvělé ceny.

Auta je jedna z nejúspěšnějších franšíz studií Disney a Pixar.  Na své pouti se ve filmu Auta 3 Blesk McQueen setkává s řadou nových a pozoruhodných postav, a tvůrci filmu s úkolem vdechnout jim život oslovili ty nejtalentovanější herce. Ať už je řeč o odhodlaném trenérovi, který hodlá znovu rozdmýchat Bleskovu skomírající kariéru, nebo skupinu legendárních závodníků, kteří ve své době závodili po boku samotného Doktora, je zcela jasné, že postavy snímku Auta 3 nenechají diváky lhostejnými.

Soutěž o plakáty, hrnky, kalendáře, knihy,
dětská trika, deštníky a vstupenky do kina

Soutěž trvá od 13. června do 20. června 2017. Pokud chcete použít soutěžní email soutez@totalfilm.cz, nezapomeňte uvést do předmětu „Auta 3″
Dodavatelem cen je společnost Falcon, a.s.